Info o CD

Zde najdete přehled CD pro děti, které jsme vydali
během posledních 5-ti let.

objednejte si CD pro děti

PÁRTY 

Pro mnohé příležitosti v mateřské škole najdou uplatnění písničky z CD Párty. Písničky tak mohou skvěle doplnit vzdělávací projekty zaměřené na přípravu oslav v mateřské škole, doplnit akce, které školka pro děti každoročně připravuje. Písničky z CD Párty mohou děti doprovázet po celý školní rok přes Mikulášskou nadílku, Karneval až po závěrečné rozloučení s předškoláky. CD obsahuje rovněž hudební podklady bez zpěvu ke všem písním, které umožní rozvíjet u dětí smysl pro hudební vnímání, schopnost sluchově rozlišit harmonickou doprovodnou linku s citem pro rozlišení předehry, mezihry a závěru písně, dovednost rozeznat píseň podle rytmické a harmonické stavby skladby. Návrhy k využití jednotlivých písniček naleznete v odkazu PRO ŠKOLKY v odkaze ukázky v mp3 můžete ochutnat z písničkové nabídky CD.


LETEM SVĚTEM 

Písničky, které děti provedou různými končinami země. Děti poznají nové země, zvířátka, pojmy jako je glóbus a mapa a naučí se tyto nové poznatky umístit na glóbu. Více o využití CD je uvedeno v IB, který je ke stáhnutí v odkazu PRO ŠKOLKY. Součástí CD jsou karaoke verze písníček pro uplatnění při besídkách či různých jiných programech s rodiči. Na rodiče velmi pozitivně působí, když se jejich potomek naučí intonaci a rytmu spojeném s pohybem. Pro mateřské školy je tato skutečnost velmi dobrou vizitkou, rodiče to dokáží ocenit. V odkaze MP3 si můžete poslechnout ukázky v mp3 ve vašem počítači. K tomuto CD je zpracován scénář pro dětský muzikál.
LOUKA

V roce 2006 studio Musicland vydalo CD „LOUKA“, které je složeno z příběhů obyvatel louky z říše nejmenších tvorečků - hmyzu. Písničky jsou určeny pro nejmenší posluchače, kteří začínají pozorovat svět. Do tohoto pro ně nového světa patří i včelky, housenky, žížaly, berušky a další drobný hmyz, nad kterým nám mnohdy naskakuje i husí kůže - např. pavouci. Nám se, doufáme, podařilo zhudebnit a přiblížit dětem tyto hmyzí přátele. Poslechněte si ukázky v mp3. Součástí CD jsou i karaoke verze. K tomuto CD je zpracován scénář pro dětský muzikál. Tento muzikál má obrovský ohlas a s úspěchem ho použilo hodně mateřských škol. Také je zpracován IB k využití ve vyučovacím procesu.


ROK 

V prosinci 2004 vyšlo 1.CD s názvem „Rok“ – písničky pro nejmenší dětičky. Námětem písniček hudebního CD „ROK“ jsou pohádkové a veselé příběhy pro zasmání, poučení a také k přemýšlení. V odkazu PRO ŠKOLKY je možno stáhnout IB k tomuto CD.

Dětské CD - písničky pro malé dětičky
www.detskecd.info
© Copyright 2005-2016 Martin Maleňák, všechna práva vyhrazena.

Partneři | Doporučujeme: | Zábava pro děti | Letní dětské tábory | Design RMN
domů mp3 ukázky objednávka