Program pro školky

Pokud budete mít zájem o vystoupení, dejte nám vědět
prostřednictvím mailu info@detskecd.info, abychom mohli
vystoupení naplánovat a zajistit ve Vašem místním
kulturním domě, který navštěvujete.

objednejte si vystoupení

Nový poučný program s novými písničkami 2009-2010

V novém školním roce 2009-2010 budeme realizovat nové programy s využitím světelných efektů, laseru, mlhy, projektoru s projekčním plátnem, nové zvukové aparatury, atd. Programy budou zaměřeny zeměpisně a jejich název je "Letem světem". Písničky Afrika, Oceán, Slon, Eskymáci, Austrálie (viz. ukázky v mp3 složce, nebo video v odkaze Foto-Video) a další budou nejen poučné, ale zároveň motivující k poznávání nových světů. Ke každé písničce bude projekce k obohacení dětské obrazotvornosti. Všechny vizuální efekty lze použít pouze při realizaci vystoupení v kulturních domech, kinech apod. kde lze zajistit zatemnění. V druhé části programu zahrajeme i některé oblíbené písničky z CD Louka a Rok kde využijeme videoefekty jako na diskotéce v Las Vegas :-) .

Náš LIVE program je neustále obohacován o nové vizuální efekty. Vystoupení se tak stává velmi atraktivním pro děti i dospělé. Zvuková aparatura zajišťuje příjemný poslech v celé šíři zvukového pásma.

Každá školka při návštěvě našeho vystoupení obdrží ZDARMA DVD s obrázky použitými při LIVE projekci a s naší hudbou na pozadí. 

Máte-li zájem o naše vystoupení ve Vašem městě, informujte nás o tom na info@detskecd.info a my se zkontaktujeme se zástupci Vašeho kulturního zařízení a dohodneme termín konání vystoupení. K objednání vystoupení můžete použít i odkaz výše "objednejte si vystoupení". Těší se Sonyen a MartyDětské CD - písničky pro malé dětičky
www.detskecd.info
© Copyright 2005-2016 Martin Maleňák, všechna práva vyhrazena.

Partneři | Doporučujeme: | Zábava pro děti | Letní dětské tábory | Design RMN
domů mp3 ukázky objednávka